Як вибрати дитячі кросівки?Малюки це найактивніші люди. Вони весь час бігають, скачуть, чимось займаються, щось майструють. Активний спосіб життя потребує посиленого контролю за комфортом, особливо це стосується дітей. Для активних занять малюкам необхідних якісний та зручний одяг і взуття. Дитячі ортопеди переконані, що якісне взуття здатне запобігти плоскостопості.

Безпека дитячих кросівок

Вимог до дитячого взуття дуже високі - найякісніші дитячі кросівки пропонує магазина Sneakerstudio. Батькам необхідно їх дотримуватися при виборі кросівок. Задник кросівка повинен бути жорстким, а устілка з супінатором. Ці вимоги є обов'язковими для здоров'я маленьких ніжок. Важливо, щоб устілка виймалася, оскільки це значно облегшить догляд за взуттям. Підошва кросівок має пружинити, а спереду повинна бути достатньо м'якою. Коли ви міряєте своїй малечі взуття, переконайтеся, що задник не деформується при натисканні, інакше може виникати ризик травмування.

Який матеріал обрати

Головним правилом у виборі будь-якого дитячого взуття є якість матеріалу, з якого його виготовили. Перевагу слід віддавати кросівкам з натуральних матеріалів (шкіра, замша, нубук тощо). Вартість такого взуття звичайно вище, ніж менш якісних аналогів. Якщо доводиться купувати кросівки із синтетичних матеріалів, то внутрішнє покриття обов'язково повинне бути з натуральних “дихаючих” матеріалів. Радимо надати перевагу кросівкам із водостійких матеріалів на період весна-осінь, а літом і для занять у приміщенні варто обирати взуття із тканини.

Якість і зручність дитячих кросівок

Дитяче взуття має бути якісним! Обираючи кросівки зверніть увагу на шви (вони повинні бути рівними), відсутність клею та фарби на поверхні взуття. Від якості взуття залежить комфорт і здоров'я ніжок вашої малечі, а також термін служби кросівок.

Кросівки для малечі варто обирати з урахуванням зручності не лише для ніжки, а й для мами. Маленькі діти не вміють зав'язувати шнурівку, у той же час, вони завжди поспішаюсь. Тому рекомендовано придбати кросівки виключно на застібках та липучках

Зовнішній вигляд

Класифікувати кросівки по зовнішньому вигляду дуже складно, оскільки їх вибір дуже великий. Є взуття для дівчаток та хлопчиків, із зображеннями героїв улюблених мультиків, з вогниками на підошві та безліч інших. Тому дозвольте малюнок обрати своєму малюку. Адже обравши якісні та безпечні кросівки, ви будете спокійні за маленькі ніжки, а їх власник буде радий красивій картинці.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *