Щоб дитина отримувала щомісячні виплати від батька, який з нею не проживає, потрібно не ігнорувати подання заяви на аліменти. Сума залежить лише від загальної кількості дітей відповідача, який має сплачувати аліменти. І чим ця кількість більша, тим меншими будуть виплати на одного.

Аліменти - це тверда грошова сума або фіксований відсоток із зарплати. Нараховуються вони лише на потреби дитини, кількість залежить від низки чинників і причин. Але незалежно від того, перебувають подружжя у цивільному шлюбі або розлучилися, обидва повинні утримувати своїх дітей. Якщо хтось ухиляється від обов'язків, з цим має розбиратись суд, призначаючи рішення, яке виконує виконавчий орган. Тривалість виплати аліментів також індивідуальна, може бути до 18, а якщо дитина вчиться і потребує матеріальної допомоги, то і до 23 років, але не більше.

На сайті https://pozovdosudu.com.ua/ua/isk/alimenty-na-1-rebenka.html ви можете знайти шаблони різних позовів, звернутися за професійною допомогою за телефоном. Ще простіше для вас створити позов прямо на цьому сайті. Вся процедура займає 3 хвилини і позбавляє вас від зайвого головного болю. Все, що вам потрібно мати при собі дані, які потрібно вписати в позов онлайн. Це ваші особисті дані, дані відповідача та дітей. Ви навіть не повинні особисто йти до суду та брати участь у засіданні. Вашу заяву розглянуть протягом 20-25 днів. Все, що вам потрібно, це заповнити дані на сайті, отримати готовий позов поштою, відправити його на пошту суду (безкоштовно) і отримати звідти відповідь. Уважно обирайте вид заяви: на одного, двох чи трьох дітей. З огляду на всі факти суд призначить розмір аліментів, його можна зменшувати або збільшувати, подаючи нові факти.

Суд оцінить можливості відповідача і якщо він не має постійної офіційної роботи або постійного відомого вам доходу, то призначається грошова сума, а не щомісячні виплати. Якщо ви не можете визначитися, яка саме заява вам потрібна, пройдіть невелике опитування на сайті і комп'ютер зробить це за вас. Що може бути простіше та зручніше? Професійні консультанти будь-якої хвилини допоможуть вирішити ваші проблеми. Аліменти на дітей від різних батьків призначаються різними судами, тому дуже важливо запобігти порушенням прав інших дітей при отриманні рішення про аліменти з останнього шлюбу. Якщо є троє дітей від різних шлюбів, вони можуть отримувати 1/6 від зарплати відповідача, а якщо дітей 4, то й виплата менша — 1/8, але ця сума не може бути меншою за 50 % від прожиткового мінімуму на дитину певного віку, навіть якщо у батька 20 дітей, сума не може безкінечно зменшуватися. Держава видає допомогу тим дітям, батьки яких справляються зі своїми обов'язками.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *