Послуги адвоката від gaevsky.org.uaДії у рамках правової сфери, що регулюються поточним та актуальним законодавством, зобов'язують дотримуватися законів та нормативних, правових актів, бути носієм досконалих знань, які визначають позитивне досягнення поставлених задач та вирішення будь-якого спору. Звертаючись за допомогою до висококваліфікованого спеціаліста з багатим досвідом роботи через сайт http://gaevsky.org.ua, можна отримати якісне та високопрофесійне обслуговування, а також високоякісний сервіс за оптимально доступними цінами.

Професійні юридичні послуги та аспекти взаємодії та співпраці з професіоналом.

Представляючи повноцінний спектр послуг, професійний  адвокат працює з різними напрямками права та юридичних консультацій, практична робота в досудовому режимі або представлення інтересів клієнтів у суді здійснюється за наступними напрямками:

  • цивільне право. Професіональний юрист допомагає в оформленні спадщини у повному обсязі, та вступу в право власності, супроводження та контролю у справах, розділенні спільно нажитого майна при розриванні шлюбу та у вирішенні інших спорів, що відносяться до громадянського права;
  • кримінальне право. Захисні заходи, необхідні на будь-яких етапах розслідування та ведення, супроводження кримінальної справи, представлення інтересів клієнтів у суді та досудове слідства, передача справи в апеляційні та касаційні служби найвищого рівня;
  • адміністративне право. В рамках роботи проводяться спори з державними службами та органами місцевого самоврядування, розглядаються трудові спори з можливістю відновлення на робочому місці, виплату компенсацій, що стосуються неправомірного рішення щодо звільнення або відсторонення.

Крім цього, не обходиться увагою і досить велика ділянка господарського права, в рамках якого вирішуються спори, що стосуються роботи з суб'єктами підприємницької діяльності, адвокат Білої Церкви пропонує комплекс послуг для приватних підприємців.

Телефон: (096) 489-28-08

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *