Кожен з нас з дитинства знає про те, що вітаміни корисні. Але дуже часто упускаємо ці знання з уваги. Вітаміни - це органічні сполуки, які розщеплюються при попаданні в організм. Відкриті ці елементи були в кінці XIX століття. В цей час була поширена хвороба цинга, від якої дуже страждали люди. Уже в той час вчені здогадалися, що організму потрібні якісь додаткові речовини. Уже ви-то час вчений Казимир Функ відкрив речовини, які допомагають добре функціонувати організму. На сьогоднішній день відомо близько 30 з'єднань, які можна віднести до вітамінів. Всі процеси, які відбуваються в організмі, вимагають вітамінів і мінералів. Так як без цих речовин не буде відбуватися правильне клітинна будівництво. Цінність цих елементів полягає в тому, що більшість з них не синтезується в організмі, але вони дуже важливі для нього. Тому дуже важливо щоб вітаміни і мінерали надходили щодня з продуктами харчування. Якщо недостатньо цих мікроелементів в організмі, що відбувається порушення асистент і процесор. Вітаміни допомагають прискорити обмін речовин і всіляких реакція. Вони допомагають захистити організм від інфекцій, які здатні завдати сильної шкоди організму. Також ці мікроелементи допомагають виводити токсини і радіонукліди з організму. Від них залежить наскільки організм бадьорий і активний.

Можна умовно розділити ці мікроелементи на три групи. Перша група - це вітамін А, Б, Д. Ці елементи допомагають травленню і максимальному засвоювання корисних речовин. Допомагає активувати ферменти в організмі і прискорює обмін речовин.

Друга група - це вітаміни Е, С, Р. Ці елементи є антиоксидантами, вони припиняють процеси старіння організму. Заспокоює вільні радикали, які можуть викликати серйозні хвороби в організмі.

Третя група - це такі речовини як Вітамін Д. Цей мікроелемент є транспортером, який допомагає проникати кальцію через кишечник. Кальцій - це такий елемент, який практично самостійно не засвоюється.

Наприклад, вітамін А один з дуже сильних захисників організму. Він виробляє певні речовини, які борються з бактеріями. Також він відповідає за стан шкіри. Якщо вживати цей вітамін регулярно, ви зможете попередити появу проблем зі шкірою в майбутньому. Також цей мікроелемент забезпечує хороший зір, гарне волосся і колір обличчя. Вітаміни дуже важливі для кожної людини та для гарного самопочуття і хорошої активності.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *