Цей вітамін нарівні з вітаміном C, здатний лікувати хвороби. Якщо у людини був інфаркт, він принесе набагато більше користі ніж будь-які ліки та медичні препарати. На цю тему проводився експеримент. Також він є найважливішим компонентом для процесу обміну речовин. Очищає кровоносні судини від холестерину і не дає з'являтися серцево-судинних захворювань. Покращує кровообіг, і тим самим забезпечує мозок кров'ю. Цей процес сприяє захисту зрілої людини від недоумства. Також цей компонент застосовувався при лікуванні шизофренії. В рамках експерименту, хворим на протязі півтора місяця давали вітамін В3. Це дозволило збільшити кількість видужали в кілька разів. Ніацин більше, ніж будь-який інший елемент працює з центральною нервовою системою. Якщо з'являється почуття тривоги, то цей вітамін дуже ефективно підтримує організм і надає заспокійливу дію.

Людям, які хворіють на діабет 1 типу, знадобилося набагато менше уколів інсуліну, якщо вони постійно брали вітамін B3. Ніацин захищає підшлункову залозу і тим самим є профілактичним засобом від цукрового діабету. Також він допомагає підшлунковій залозі виробляти інсулін. Людям, у яких є хвороба остеопороз, вітамін B3 знімає больові відчуття і покращує стан суглобів. Якщо у вас не вистачає цього елемента в організмі, ви будете швидко втомлюватися, може часто змінюватися настрій, знижується здатність концентруватися.

Якщо організм відчуває дефіцит вітаміну B3, він починає замінювати цей елемент триптофан. Триптофан відповідає за якісний сон і гарний емоційний стан і настрій. Якщо цей елемент використовується ще і як заміна компонента В3, в результаті цього, з'являються проблеми зі сном і безсоння, емоційний стан погіршується або людина може відчувати нервозність, депресію, галюцинації, а також може розвинутися шизофренія. Досить велика кількість людей відчувають брак триптофану в організмі. Якщо ви відчуваєте якесь або не оптимальний стан, вам потрібно переглянути ваш раціон харчування і додати вітаміни і мінерали. Потрібні вітаміни і мінерали повинні потрапляти в організм щодня. Так ви зможете повністю убезпечити ваш організм від нестачі того чи іншого елемента. Ніацин дуже добре справляється з простудними захворюваннями. Тому вживаючи цей елемент вчасно застуди, ви зможете набагато прискорити процес одужання. Цей компонент дуже важливий для вас та вашого самопочуття.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *