Яке свято сьогодні в Іспанії - 15 квітня?

15 квітня - особливий день в Іспанії, який відзначається як свято В'єрна Вірхен-де-ла-Есперанса (вірної Діви Надії). Це свято має глибоке історичне та культурне значення для іспанського народу.

Легенда про Діву Надії

Легенда свідчить, що свято зародилося у XIII столітті, коли корабель зображенням Діви Марії застряг в гирлі річки Гвадалквівір. Моряки почали молитися про порятунок, і зненацька корабель звільнився і благополучно дістався до берега. Моряки назвали зображення Богородиці Дівою Надії, вважаючи, що саме її заступництво привело їх до спасіння.

Історія свята

За століття культ Діви Надії поширився по всій Іспанії. У 1509 році королева Ізабелла I Католицька заснувала в Тріані (Севілья) каплицю на честь Діви. З тих пір відзначають Свято В'єрна Вірхен-де-ла-Есперанса 15 квітня, в день освячення цієї каплиці.

Традиції святкування

15 квітня по всій Іспанії, особливо в Севільї, проводяться урочисті процесії. Зображення Діви Надії вивозять з каплиць на пишно прикрашених колісницях, які рухаються вулицями під звуки музики. Віруючі, одягнені в традиційні костюми, проводять процесію, співаючи релігійні пісні та вигукуючи "Viva la Esperanza!" (Хай живе Надія!).

Значення свята

Свято В'єрна Вірхен-де-ла-Есперанса має велике значення для іспанців. Для багатьох це символ надії та втіхи в складні часи. Воно також служить нагадуванням про багату релігійну та культурну спадщину Іспанії.

Висновок

15 квітня в Іспанії відзначається свято В'єрна Вірхен-де-ла-Есперанса (вірної Діви Надії). Це давнє свято з легендарним походженням, яке втілює надію, втіху та багату культурну спадщину іспанського народу.

Часті запитання

 • Яка легенда про Діву Надії?
  Вона застрягла на кораблі в гирлі річки Гвадалквівір у XIII столітті, і молитви моряків звільнили корабель.
 • Коли засноване свято Вірної Діви Надії?
  1509 рік, королевою Ізабеллою I Католицькою.
 • Де відзначають свято?
  По всій Іспанії, особливо в Севільї.
 • Які традиції святкування?
  Урочисті процесії з зображенням Діви Надії та спів релігійних пісень.
 • Яке значення свята?
  Символ надії, втіхи та зв'язку з релігійною та культурною спадщиною Іспанії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *