Яка відповідь є правильною?

  • Призупинити фізичну активність
  • Продовжувати займатися фізичною активністю
  • Збільшити силові тренування
  • Збільшити аеробні тренування

При підвищенні кетонових тіл у хворих на цукровий діабет

При підвищенні рівня кетонових тіл у осіб з цукровим діабетом типу 1 необхідно відкоригувати режим лікування, зокрема зменшити дозування інсуліну, яке призначається, поліпшити глікемічний контроль, збільшити споживання рідини, а також за необхідності – призначити інфузійну терапію.

Кетонові тіла - це продукт розпаду жирів, які утворюються в печінці під час голодування або при нестачі інсуліну. У нормі вони використовуються як альтернативне джерело енергії для організму. Однак при значному підвищенні їхнього рівня в крові розвивається кетоацидоз - важке ускладнення цукрового діабету, при якому відбувається закислення організму, порушення водно-електролітного балансу та розвитку діабетичної коми.

У хворих на цукровий діабет при підвищенні рівня кетонових тіл в першу чергу слід призупинити фізичну активність. Це пояснюється тим, що фізична активність може призвести до збільшення утворення кетонових тіл, що ускладнює їх виведення з організму і може призвести до кетоацидозу.

Найбільш правильним варіантом відповіді на запитання є:

Призупинити фізичну активність

При підвищенні рівня кетонових тіл в першу чергу необхідно відмінити фізичну активність і звернутися за лікарською допомогою.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *