Яка відповідь є правильною?

  • Проведення косервативного лікування (дієта, венотоніки, використання кремів, свічок , тощо) лікарем загальної практики сімейної медицини протягом 2-5діб з послідуючою консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • При зверненні до лікаря загальної практики - сімейної медицини такий хворий терміново направляється на консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • Лікування хворого проводить лікар загальної практики -сімейної медицини.
  • При зверненні до лікаря загальної практики - сімейної медицини такий хворий тривало лікується консервативно з послідуючим направленням на консультацію до лікаря-загального хірурга.

Етапне лікування хворих на геморой у відповідності до вимог Національних рекомендацій

Етапне лікування хворих на геморой є надзвичайно важливим аспектом управління цією неприємною хворобою. Згідно з Національними рекомендаціями щодо ведення хворих на ускладнений геморой ІІІ–ІVcт., існує кілька можливих варіантів дій при лікуванні таких пацієнтів.

Один із найбільш правильних варіантів - це проведення консервативного лікування лікарем загальної практики - сімейної медицини протягом 2-5 днів, за якими слідує консультація лікаря-проктолога-хірурга. Після виявлення характеру геморою і визначення адекватної лікувальної тактики, лікар може надати пацієнту необхідні рекомендації та призначення для подальшого лікування.

Інший варіант - при зверненні до лікаря загальної практики - сімейної медицини, якщо хвороба виявляється складною або ускладненою, особа терміново направляється на консультацію до лікаря-проктолога-хірурга. Це дозволяє більш точно визначити стан пацієнта та вибрати оптимальний метод лікування.

Варто врахувати, що лікар загальної практики - сімейної медицини може успішно лікувати хворих на геморой, але в складних випадках консультація лікаря-проктолога-хірурга є обов'язковою.

Тому, з урахуванням вищезазначеного, найбільш правильним варіантом є проведення косервативного лікування лікарем загальної практики - сімейної медицини протягом 2-5 днів з наступною консультацією лікаря-проктолога-хірурга для визначення подальшої тактики лікування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *