Яка відповідь є правильною?

  • Післяопераційні кровотечі.
  • Рубцеві стриктури анального каналу.
  • Больовий синдром.
  • Дизуричні розлади.

Ускладнення після гемороїдектомії з використанням електротермічної системи “Liga Sure”

Гемороїди - це відновлювальна недуга, яка виникає внаслідок розширення та запалення вен у прямій кишці. Для лікування серйозних випадків гемороїдів, колопроктологія використовує процедуру гемороїдектомії. В останні роки для цього стала популярною електротермічна система "Liga Sure", яка дозволяє проводити операцію швидко та ефективно.

Однак, як у будь-якому медичному втручанні, після гемороїдектомії можуть виникнути різноманітні ускладнення. Одним із можливих ускладнень після виконання операції з використанням електротермічної системи "Liga Sure" є рубцеві стриктури анального каналу.

Рубці у внутрішній порожнині анального каналу можуть утворюватися як наслідок самої операції, так і через несприятливі умови післяопераційного періоду. Рубці можуть стискати кишкову порожнину, що може призвести до болю та дискомфорту під час акту дефекації. Також рубці можуть стати перешкодою для вільного руху калу, що може спричинити запори та інші проблеми з кишківником.

Іншими можливими ускладненнями після гемороїдектомії з використанням електротермічної системи "Liga Sure" є післяопераційні кровотечі, больовий синдром та дизуричні розлади. Післяопераційні кровотечі можуть виникнути через порушення тромбоцитарної системи або через неправильно зроблені шви. Больовий синдром може супроводжувати післяопераційний період через травму тканин та збільшену чутливість ранкової області. Дизуричні розлади можуть виникнути через травму судин і нервів, що знаходяться біля операційної ділянки.

Однак, серед усіх цих можливих ускладнень, рубцеві стриктури анального каналу є найбільш ймовірним у випадку гемороїдектомії з використанням електротермічної системи "Liga Sure". Тому важливо відслідковувати симптоми та звертатися до лікаря при найменших підозрах на таке ускладнення.

Отже, правильний варіант відповіді на запитання про можливі ускладнення після гемороїдектомії з використанням електротермічної системи "Liga Sure" - рубцеві стриктури анального каналу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *