Короткі унісекс зачіски: стрижка боб

Є такі стрижки, які виглядають однаково ефектно на жінках і чоловіках. Такий стиль називається унісекс. Спочатку подібні зачіски належали одному підлозі (чоловічої або жіночої), але потім сфера впливу стилю розширилася.
Яскравим представником стилю унісекс є стрижка боб. Спочатку така стрижка вважалася прерогативою виключно жінок. Але потім чоловіки теж захотіли відростити волосся і спорудити щось настільки ж об'ємне і довге.

Стрижка боб стала чоловічою порівняно недавно. Тому вона не розгубила свій наліт новизни. Вона виглядає незвично і стильно, привертає увагу оточуючих. При такій стрижці на голові залишається досить густий шар пасом на верхівці і на потилиці, а на скронях волосся не дуже довгі. Вони або лягають рівно, або настовбурчуються в різні боки, надаючи зачісці нарочито недбалий вигляд.
Потилицю об'ємний і пишний, чубчик досить довга, доходить до лінії брів. Чубчик є головним акцентом всього стилю боб. Можна навіть сказати, що бобу без чубчика попросту не буває. Чубчик або спадає прямо, або іде трохи набік.
Між чоловічим і жіночим бобом є важлива відмінність.( як зробити коротку жіночу зачіску: http://hair-videos.com/hairstyles/korotkie-genskie-pricheski ). Якщо у жіночого бобу верхівка пишна, то у чоловічого вона пригладжена. Волосся на маківці укладаються природно по довжині росту, плоско.
Зачіска створює загальне враження молодості, свіжості і бунтарства. Вона чудово поєднується і з джинсами і шкіряною курткою, і зі строгим діловим костюмом.

Короткі унісекс зачіски: стрижка боб
Кому підходить?
Стрижка боб чудово виходить з густих, довгих і прямого волосся. Зачіска ідеально прикрашає хлопців з овальною формою обличчя.Довгий боб можуть дозволити собі представники незвичайних, творчих професій, а середній варіант доступний офісним співробітникам.Зачіска в стилі боб адресована молодим хлопцям, які не бояться відрізнятися від оточуючих. Кращий кандидат для такої стрижі - молодий худорлявий хлопець з трохи витягнутим, овальним обличчям і гострим носом.
Є й та категорія чоловіків, кому стрижка боб не рекомендується.
По-перше, це консервативні, дорослі чоловіки.По-друге, володарі не надто густого або кучерявого волосся. На них зачіска боб попросту не вийде, тому що вона вимагає густе й пряме волосся.При виборі зачіски важливий також і характер. Якщо чоловік не готовий привертати до себе зайву увагу і цікаві погляди, боб йому не підійде. Це зачіска для зухвалих і впевнених у собі хлопців.
І ще один фактор, на який слід звернути увагу при виборі зачіски боб. Як це не дивно, він стосується кліматичних умов. Оскільки боба без чубчика не буває, лобі може бути жарковато під настільки щільною «ковдрою». І з іншого боку, під будь-яким головним убором зачіска, і особливо чубчик, обпадає і втрачає об'єм. Тому кращий клімат для бобу - помірний, коли влітку не дуже жарко, а взимку - не надто холодно, щоб не довелося навіть взимку одягати головний убір.( як зробити зачіску чоловічій боб http://hair-videos.com/hairstyles/korotkie-mygskie-pricheski )

Переваги
Новизна. Оскільки боб зовсім недавно став чоловічим, цей стиль не встиг набриднути. Він володіє шармом новизни.Унікальність. Не кожен чоловік зважиться на таку зачіску. Тільки творчі і вільні хлопці готові відростити волосся до плечей, щоб зробити з них об'ємний і стильний боб.Можливість зміни. Зачіску боб можна міняти хоч кожен день. Принаймні, напрямок чубчика. Сьогодні вона спадає на брови, а завтра - спрямована набік або зовсім розділена прямим проділом.Облік форми обличчя. Стрижка боб виконується з урахуванням типу обличчя. Наприклад, для округлої форми потрібна чубчик, що йде набік. 

Джерело http://hair-videos.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *