В розділі каталогу меблі представлені крісла качалки в якості екзотичного атрибуту інтер'єру для релаксації на відкритому повітрі або в затишній обстановці будинку. Всі варіанти моделей поділяються на кілька видів: для домашнього користування, заміського відпочинку в саду або на терасі, офісні та дитячі. Конструктивно крісла-качалки мають відмінності. В основному складаються з цілісного сидіння різної посадки (низької або високої) зі зручною спинкою до узголів'я. Першим класичним стилем, який в дизайні може приймати модерновий вигляд - на радіусних полозах (у вигляді коромисел, дуги, лиж). З більш високою посадкою виготовляють крісла-качалки з відбійниками. Зустрічаються також крісла-качалки з полозами змінної кривизни, еліпсні. Функціональні 3 в 1 моделі здатні зі стаціонарного простого крісла переходити в гойдалку або лежак.

Орієнтуючись на матеріал виготовлення,купити крісло гойдалкуможливо з ротанга, очерету, лози, верби, металу, різних порід дерев, в деяких випадках застосовується якісний пластик. Моделі з кованим з металу каркасом і плетені крісла-качалк найчастіше використовують для відпочинку на відкритих площах. Для релаксації в приміщенні, крісла можуть бути оснащені об'ємними підголовниками, м'якою оббивкою з матеріалу різної фактури і кольору. В модельному ряді зустрічаються вироби з критим типом, ергономічної регуляцією спинок, підвісні, з підніжками і бічними підставками.

Накрісла ціна відрізняється не тільки матеріалом, але і формами основ сидіння (круглі, овальні, класичні), варіантами посадки, видами полозів (стандартні, різьблені, ковані). Стилізація виробів різноманітна і залежить лише від фантазії дизайнера. При виборі слід враховувати, що крісло повинно тримати рівновагу. У нас ви маєте можливість крісло качалка купити дешево.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *